Võtke ühendust

Liituge meiega sellel põneval teekonnal ja muudame koos teie väliruumid millekski tõeliselt erakordseks.

Eksklusiivsed lahendused teie elustiili ja aia jaoks. Meie ekspertmeeskond tagab põhjaliku tähelepanu detailidele, pakkudes erakordseid tulemusi, mis muudavad teie väliruumi. Koge erinevust ja väärinda oma elukeskkonda Tiigimeistrite abiga.

Seda saiti kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google privaatsuspoliitika ja  teenusetingimused.

Meil on hea meel vastata teie päringule

Ujumisveekogu kontseptsioon on üsna keeruline ja me mõistame, et teil võib tekkida hulgaliselt küsimusi, enne kui te kaalute ujumisveekogu rajamist oma koju. Põhiline kriteerium on kindlasti ujumistiigi rajamise ja ülalpidamise kulu ning hooldusmugavus.

Kas ma saan oma olemasoleva tiigi ümber ehitada naturaalseks ujumistiigiks?

Enamikul juhtudel saab olemasolevat tiiki ümber ehitada, kuid kokkuhoid võrreldes uue ehitusega sõltub paljudest asjaoludest, mida saab selgitada ainult kohapealse analüüsi abil. Ideaaljuhul peaks ujumistiik asetsema pisut eemal suurtest puudest ja tiigi kohale laiuvatest okstest. See loob eeldused lihtsamaks hoolduseks ja nauditavaks tulemuseks.

Kui suureks kujuneb korraliku ujumistiigi rajamise maksumus?

Kulud algavad umbes 15 000 + käibemaks näiteks 100m² suuruse ujumisalaga ja vähese filtreerimistehnoloogiaga tiigi puhul, kuid kokkuvõttes sõltuvad lõplikud kulud suurusest, kujust, soovitud kasutusmugavusest, asukohast ja sellega seotud lõppviimistluse ja haljastuselementide tasemest. Oluline on märkida, et hind ruutmeetri kohta väheneb, kui tiigi pindala suureneb, 200m² suurune tiik enamasti ei pruugi üldse maksta kaks korda rohkem kui näiteks 100m² suurune tiik.

Kuidas on tiikide hooldusega?

Meie rajatud ujumistiigid jäljendavad ja kasutavad looduslikes ökosüsteemides isetoimivaid loomulikke puhastusprotsesse ja on seeläbi oluliselt väiksema hooldusvajadusega võrreldes näiteks traditsiooniliste basseinidega. Veekogud püsivad puhtad ja vesi selge tänu hooldaja usinusele. Hooldus seisneb peamiselt puulehtede eemaldamises filtreerimissüsteemist ja veetaimede mahalõikamises hooaja lõpus. Tiike tuleks regulaarselt jälgida, et eemaldada pinnalt suuremat prahti, nagu lehed ja puuoksad, ning ujumisala põrandat tuleks soovituslikult paaril korral aastas vastavalt vajadusele näiteks tiigi tolmuimejaga puhastada. Suvekuudel võib muidugi eemaldada kõik niitvetika kogumid.

Lihtne