Tiigimeistrid

Tiigimeistrid on rajanud naturaalseid basseine ja ujumistiike üle 15 aasta.

Meie teekond sai alguse oma koduaia tiikidest. Nüüdseks on Tiigimeistrid projekteerinud ja ehitanud looduslikke tiike ja basseine üle Eesti paljudele nautimiseks. Täna oleme tunnustatud loodusliku veega veekogude spetsialistidena.

Maastikukujundajatena, haljastajatena, veetaimede- ja veespetsialistidena ning professionaalsete ehitajatena toovad naturaalsed tiigid ja basseinid kokku meie tegemiste parima.

Kohandatud ja personaalne lahendus

Liituge meiega sellel põneval teekonnal ja muudame teie väliruumid millekski tõeliselt erakordseks.

Tiigimeistrid võtsid selle teekonna ette lihtsa, kuid kindla sihiga: rikastada teie õueelamusi.

Keskendudes oma eesmärgile, loome innovaatilisi, personaalselt kohandatud veelahendusi. Selline peegeldav ja eesmärgipõhine lähenemine eristab meid teistest.

Meile meeldivad uued väljakutsed

Meie teadmised vee filtreerimise alal, kogemused veetaimedega ja kirg eluslooduse vastu, annavad Tiigimeistritele võimekuse kujundada ja luua teile igas suuruses ideaalne veekogu.

m² rajatud tiike

m² rajatud basseine

Maakonnas

Investeeri tulevikku

Kui me pole seni teid veennud kaaluma seda hämmastavat alternatiivi tavapärasele basseinile, siis võib-olla järgnevad eelised seda teevad. Vesi on loomulikult filtreeritud ega vaja selle puhtana ja ohutuna hoidmiseks tugevaid kemikaale. Tegelikult on nendes tiikides vesi nii puhas, et seda saab juua. Vee all silmade avamisega ei kaasne silmade ärritust ega klooriga kaasuvat ebamugavustunnet. Lisaks saate kohandada tiigi kuju ja suurust, et see sobiks teie tagaaia ja olemasoleva maastikukujundusega. Ükskõik, kas eelistate loomulikku tiigi välimust või soovite, et see meenutaks liivaranda, saame selle teoks teha. Nendes tiikides ujumine tundub nagu ujuksite looduslikus järves. Erinevalt tavapärastest basseinidest pole talvel vaja tiiki tühjendada, katta ega uuesti täita. Naturaalsete tiikide madalad ülalpidamiskulud muudavad need eelistatud valikuks. Tiiki istutatud taimed abistavad vette hapniku lisamisel ja toetavad täiendavalt kasulikke baktereid, mis tarbivad vette sattunud orgaanilise materjali ja viimase lagunemisel tekkivad jääkained. Selle tulemusena on veekogu/tiigi hooajalised kulud võrreldes tavapäraste basseinidega tunduvalt madalamad. Need tiigid toimivad ka kohaliku eluslooduse, sealhulgas sääski ja muid kahjureid saagiks püüdvate pisiloomade ja putukate elupaigana. Kuigi loomuliku välimusega veekogu on võimalik panna sobituma enamikesse koduaedadesse, on siiski võimalik ehitada ka selline naturaalse puhastussüsteemiga veekogu, mis visuaalselt meenutab klassikalist basseini.

Tiigimeistrid saavad aidata teil kujundada oma unistuste veekogu täpselt selliseks, nagu soovite.

Filtreeritud vesi

Meie rajatud tiikides on puhas, läbipaistev ja meeldiv vesi

Kasutajale ohutu

Meie rajatud tiikides ja basseinides ei pea kasutama kloori ja muid kemikaale

Keskkonnateadlik

Meie rajatud tiigid on bioloogilised ja naturaalsed ning ei koorma loodust